Logowanie

Dostawa

Sposób dostawy wybierzesz spośród dostępnych dla Twojego zakupu, podczas realizacji zamówienia. Nasze przesyłki doręczamy:

 • kurierem (na wskazany adres),
 • do paczkomatu (dostępność zależna od produktów i wielkości paczki),
 • do punktu odbioru osobistego (w wybranych sklepach stacjonarnych DAJAR).

Koszt dostawy na terenie Polski:
GRATIS przy zakupie od 300 zł, bez względu na formę płatności,
15,90 zł przy płatności online lub przedpłatą na konto, 
19,90 zł dla płatności przy odbiorze (do 14'999 zł).

Koszt dostawy do innych krajów wynosi 100 zł przy zamówieniu towaru za kwotę niższą niż 500 zł, 300 zł za zakup towaru od 500 do 999 zł oraz 500 zł gdy wartość produktów wyniesie minimum 1000 zł.

Każda przesyłka wysyłana z naszego magazynu jest sprawdzana i pakowana przez dwie osoby wzajemnie się kontrolujące. Sprawdzamy czy towar nie jest uszkodzony i czy nie posiada wad fabrycznych. Dopiero po takiej kontroli produkty są pakowane. Zamówione produkty dokładnie zabezpieczamy przed uszkodzeniem. Wykorzystujemy do tego profesjonalne urządzenia oraz, zależnie od zakupionych artykułów, wypełniacze papierowe i/lub foliowe. Podczas pakowania karton / opakowanie oklejamy firmową taśmą z logo naszej firmy. Przesyłki z kruchymi przedmiotami i inne tego wymagające oznaczamy napisem „Uwaga szkło”, który znajduje się na taśmie firmowej. Na przesyłkach znajdują się też dodatkowe naklejki z symbolem oznaczającymi zawartość wymagającą ostrożności przy transporcie.
Przesyłki przygotowujemy do nadania zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Dodatkowo należy uwzględnić czas dostarczenia produktów przez firmę kurierską. Szacowany czas dostawy od dnia złożenia zamówienia wynosi 2-3 dni roboczych.
Po przygotowaniu zamówienia i przekazaniu go w ręce kuriera, otrzymasz automatyczną wiadomość z numerem listu przewozowego.
Przesylki dostarczamy do: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Węgry, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Holandia, Polska, Portugalia, Słowenia. Aktualny wybór krajów docelowych dostępny jest podczas składania zamówienia - w koszyku.
Dostawa do krajów: Czechy, Hiszpania, Francja, Niemcy, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Wielka Brytania, Włochy jest dostępna w dedykowanych sklepach.
Zamówienie z wybraną metodą dostawy "Przesyłka kurierska", gdy jego waga nie przekracza 30 kg, doręczone zostanie Tobie pod wskazany adres wysyłki (podawany w formularzu zamówienia).
W przypadku przesyłki o wadze większej od 30 kg zostanie ona Tobie wydana w miejscu jej rozładunku.

Odbiór osobisty

Podczas finalizacji swojego zamówienia możesz wybrać odbiór osobisty. Poinformujemy Ciebie, gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru.

Punkty odbioru osobistego:

 • Koszalin, Sklep DAJAR
  ul. Połtawska 6
  pon - pt: 10-18, sobota: 10-14
 • Piła, Sklep DAJAR
  ul. Śródmiejska 4a
  pon - sob: 10-18, sobota: 10-14
 • Słupsk, Sklep DAJAR przy CH Jantar
  ul. Szczecińska 58c
  pon - sob: 10-19
 • Szczecin, Sklep DAJAR H&G w Outlet Park
  ul. Andrzeja Struga 42
  pon - sob: 10-21
 • Toruń, Sklep DAJAR
  ul. Lelewela 33
  pon - sob: 10-18